Rüyada gaflet

Osman Ş.(27) - İstanbul sordu : "Birkaç gün önce tuhaf bir rüya gördüm. rüyada gaflet yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada gaflet, hayallerin yerine geleceğine, sorunlardan arınmış yaşayacağına, güvenli yaşamaya, kazanca gelecek berekete, gıpta ile bakılan güce, şana sahip olmaya, getirili yatırımlar gerçekleştireceğine, imrenilen bir eşe, samimi orta yaşlı kimseye, rızkın temiz olacağına, iyi talihe yorulur. Olumsuz yorum olarak ticari kayba, kötü huylu tanıdık tarafından zarar görmeye, üzülmeye, değer yitirmeye, fenalık görmeye işarettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya tabircileri şöyle dediler: Bu uğraş vererek düşlediği toplu paraya, hatalarının ardından ümit ettiği müjdeye, sıkıntı çekerek hak ettiği mevkiye, sıkıntıları aşarak kavuştuğu paraya delalet eder.

"Rüyada gaflet" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumlanması ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada gaflet
  • Rüya Yorumu yapan bireyin tüm eski yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. hareket edemez.
  • Rüya Yorumları uykuda kişinin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz televizyondan renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Belirgin herhangi bir nesne görülen rüya, genellikle doğrudan o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Aşırı psikolojik sorunları olan kimseler haricinde her birey rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada gaflet" yazısı izinsiz kopyalanamaz.