Rüyada gaffar

Sübra D.(41) - İstanbul sordu : "Kesinlikle yapılmış en güvenilir rüya tabirleri sitesi burada. Gördüğüm neredeyse bütün rüyalar sitenizde bulunabiliyor fakat rüyada gaffar açıklar mısınız? "

Rüyada gaffar, aşk hayatının iyi gittiğine, güzel talihe, kendisini sevenlerle gülmeye, yetenekli bir kimseye, ticari kazancı yüksek yatırımlar gerçekleştireceğine, yakında öğrenilecek sevindirici haber duymaya, külfetsiz kazanılan mala, vefalı dosta, karmaşadan uzak bir hayat sürdüreceğine, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, maddi yükü olan insandan uzaklaşmaya yorulur. Kimi zaman da üzüntü duymaya, can sıkıcı bir duruma gelmeye, fakirliğe, rahatının bozulacağına, fenalığını göstermeyen tanıdığa delalet eder. Kimi zaman da rüya ilmiyle ilgilenenler derler ki: Kişinin gördüğü rüya zorluklara göğüs gererek hasret duyduğu beceriye, zahmetlerinin meyvesini alarak elde ettiği büyük güce, sıkıntı çekerek hak edilen daha çok kazanca, çektiği zorlukların sonunda hasret duyduğu mutluluğa delalet eder.

"Rüyada gaffar" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabirleri ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada gaffar
  • Belirgin bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Rüya Tabirleri uyurken bireyin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve bugün de geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Araştırmalar insanların ortalama 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka mezhepler, adetler, toplumsal ananeler vs. pek çok değişken ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Zihnimiz vücudumuzun o sırada hissettiği olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Rüyalarda en sık hissedilen duygulardan biri korkudur. Olumsuz duygular olumlu duygulardan daha sık görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada gaffar" yazısı izinsiz kopyalanamaz.