Rüyada gaffar ismini görmek

Sevgen İ.(40) - Muğla sordu : "rüyada gaffar ismini görmek açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada gaffar ismini görmek, özlemi duyulan bir eşe, parasal külfeti olan yabancıdan yakasını kurtarmaya, dostluklarında muvaffakiyete, kısa zamanda duyulacak iyi havadise, feraha, sevince kavuşulacağına, iyi gelire, güvende hissetmeye, karlı girişimler gerçekleştireceğine, dostlarıyla iyi geçinmeye, arzuların gerçekleşeceğine delalettir. Ender olarak da fena huylu tanıdık eliyle fenalık görmeye, düşmanlığını göstermeyen yabancıya, korkulanın gerçekleşmesine, maddi zorluğa, kötülükten emin olmaya işarettir. Farklı düşünen ulemalar derler ki: Bu rüya sıkıntılara göğüs gererek hasret duyduğu şerefe, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hayalini kurduğu mülke, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hak ettiği beceriye, zorlukların sonrasında hak edilen ferahlığa işaret eder.

"Rüyada gaffar ismini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizleri konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada gaffar ismini görmek
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini renksiz sinemadan renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Yaklaşık olarak gecede bir iki saat civarı rüya görülür.
  • Rüyalar yorumları ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Çok fazla ruhsal problemleri bulunan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüya Yorumu uyurken bireyin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada gaffar ismini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.