Rüyada gadretmek

Emrah Ç.(39) - Tokat sordu : "Açık ara yapılmış en kullanışlı rüya tabiri sitesi burası. Gördüğüm neredeyse bütün rüyalar web sitenizde yer buluyor fakat rüyada gadretmek açıklar mısınız? "

Rüyada gadretmek, kısa zamanda öğrenilecek hayırlı değişimlere, görgülü orta yaşlı insana, getirili yatırımlar içinde bulunacağına, güvenli yaşamaya, faydalı işler yapacağına, uzun ömre, zorluk çekmeden elde edilen ziynete, mutluluğa ermeye, yetenek sahibi bir kimseye, kazanılan servete, dostluklarında mutluluğa delalettir. Olumsuz yorum olarak sağlığın tehlike altında olduğuna, maddi kayba, rahatı kaybetmeye, sevimsiz bir vaziyete gelmeye, düşmanlığını gizleyen düşmana yorulur. Bazı durumlar için de rüya uzmanları şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya zorlukları aşarak ulaştığı daha iyi kazanca, meşakkatle birlikte hayalini kurduğu itibara, uğraşlarının sonunda gözlediği galibiyete, zahmetle birlikte elde ettiği mülke işaret eder.

"Rüyada gadretmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin taşıdığı mesajlar konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada gadretmek
  • Rüyalarda en çok yaşanılan olgulardan biri kaygıdır. Negatif hisler pozitif hislerden daha sık görülür.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dakika sonra gördüklerimizin yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Belirgin bir nesne görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken acele edilmemelidir.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri tarafından iletilmiştir ve bugün de geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüya Yorumları alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından türlü açıklamalar getirilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada gadretmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.