Rüyada gaddar

Süleyman Ç.(36) - Nevşehir sordu : "Tabirlerinizi bir kaç yıldır sıklıkla takip ediyorum. rüyada gaddar açıklar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada gaddar, düşkünlükten kurtulmaya, sevince kavuşulacağına, bir kaç hafta içinde duyulacak müjdeli haber duymaya, memuriyette mevkiye çıkılacağına, feraha, zenginliğe, getirili atılımlar gerçekleştireceğine, gelire gelecek artışa, emniyetli yaşamaya, uzun ömre, güzel uğraşlara yorulmaktadır. Olumsuz yorum olarak ticari zarara, huzurunun bozulacağına, korkulanın gerçekleşmesine, sıkıntıya yaşantıya, rahatı kaybetmeye delalet eder. Bazı durumlarda da rüya alimleri şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya zahmetlerinin meyvesini alarak gözlediği saygınlığa, zahmet çekerek hak edilen daha iyi bir hayata, zorluklara göğüs gererek düşlediği başarıya, uğraşlarının sonunda kazandığı servete delalettir.

"Rüyada gaddar" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumları hakkında merak edilenler

rüyada gaddar
  • Rüya yorumunun kılavuz olduğu kesinlikle hatırlanmalı, işaretlere dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüyalar mutlaka iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka mezhepler, adetler, kültürler vs. pek çok parametre konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri tarafından iletilmiştir ve bugün de önemini sürdürmektedir.
  • Beynimiz kendiliğinden simalar oluşturamaz. Uykuda gördüğümüz suratlar hayatımızda karşılaştığımız ancak hatırlamadığımız suratlardır. Her birimiz yaşamımız boyunca binlerce surat gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz görme becerisine sahibiz.
  • Rüya tabiri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli açıklamalar yapılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada gaddar" yazısı izinsiz kopyalanamaz.