Rüyada g3 tüfeği görmek

Emre D.(28) - Konya sordu : "hayırlı geceler, rüyada g3 tüfeği görmek açıklar mısınız? "

Rüyada g3 tüfeği görmek, işyerinde terfiye, işte mevkiye çıkılacağına, istenilen bir ilişkiye, arkadaşlarıyla gülmeye, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, mal varlığına gelecek bolluğa, yüksek talihe, temiz nimete, aşk hayatında huzura, güler yüzlü orta yaşlı yabancıya, mutluluk dolu günlere yorulur. Bir diğer yoruma göre de parasızlığa, mutsuz edici bir problemle karşılaşılacağına, fena niyetli bir amir eliyle zarar görmeye, üzülmeye, zorluğa düşmeye yorulmaktadır. Kimi zaman da tabirciler derler ki: Bu rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak gözlediği ticari kazanca, bir kişiden yardım isteyerek kavuştuğu şöhrete , zahmetle birlikte hayalini kurduğu paraya, cefa ile birlikte elde ettiği haysiyete yorulur.

"Rüyada g3 tüfeği görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabirleri hakkında bilinmeyenler

rüyada g3 tüfeği görmek
  • Rüya Tabiri alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli açıklamalar yapılmıştır.
  • Düş denilen şey, uykuda görülen tuhaf hallerdir
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri tarafından ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Rüya Tabiri yapan şahsın bütün geçmiş yorumlar konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğu için kişiye kendi fikir ve duygularını tartması konusunda aracı olur.
  • Beynimiz vücudumuzun gerçekten hissettiği olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken aceleci davranılmamalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada g3 tüfeği görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.