Rüyada g3 silah görmek

Asburçe Y.(19) - Hollanda sordu : "İki üç gece önce anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada g3 silah görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada g3 silah görmek, akrabalarla sohbete, imrenilen bir başarıya, verilen sözün yerine getirileceğine, dingin bir hayatı olacağına, sağlığını kazanmaya, becerikli bir insana, beklentilerin yerine geleceğine, varlıklı memura, kısa zamanda alınacak memnun edici gelişmelere, şöhrete sahip olmaya, dünyalığa gelecek bolluğa delalettir. Olumsuz yorum olarak üzüntü verecek problemle yüzleşileceğine, yalancı akrabaya, değer düşmesine, rahatının kaçacağına, maddi probleme delalet eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan ulemalar şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya zorluklara göğüs gererek ümit ettiği ferahlığa, sıkıntılarının sonunda düşlediği nimete, ümitsizlikten sonra hasret duyduğu rahata, çektiği zorlukların meyvesini alarak umduğu paraya işaret eder.

"Rüyada g3 silah görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumları hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada g3 silah görmek
  • Zihnimiz hiç yoktan yüzler yaratamaz. Uykuda görülen yüzler hayatımızda karşılaştığımız ancak anımsamadığımız simalardır. Her birimiz yaşantımız sırasında çok sayıda yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz görme yeteneğine sahibiz.
  • Düş diye adlandırılan olgu, uyurken görülen tuhaf hallerdir
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı seviyede ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler gibi bir çok nokta konusunda birikim sahibi olmalıdır.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz filmden renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Belirgin bir olay barındıran rüya, genellikle direkt olarak o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından değişik tanımlamalar getirilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada g3 silah görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.