Rüyada g

Ferhat G.(39) - Niğde sordu : "rüyada g yorumlar mısınız? "

Rüyada g, kazancın bereketli olmasına, güvende olmaya, büyük güce ulaşmaya, yeminin yerine getirileceğine, hayali kurulan bir ilişkiye, becerikli bir kimseye, sağlıklı hayata, getirili işlere, bol berekete, duygusal yükü olan tanımadığı birinden yakasını kurtarmaya, mutluluğa delalettir. Nadiren de iyi hali kaybetmeye, üzüntü verecek problemle yüzleşileceğine, rahatının kaçacağına, hilekar bir amire, zulüm görülmesine işaret eder. Farklı bir açıdan bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya umudunu kestikten sonra hak ettiği zenginliğe, kaybettikten sonra ulaştığı itibarlı mertebeye, zorluklara göğüs gererek beklediği itibarlı mertebeye, zorluklara göğüs gererek hak ettiği şerefe işaret eder.

"Rüyada g" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamı hakkında bilinmeyenler

rüyada g
  • Yaklaşık olarak gece boyunca birkaç saat rüya görürüz.
  • Yaklaşık bir bireyin hayatının tahminen 3te 1ini, başka bir yorumla ortalama 75 senelik bir hayatın yirmibeş yılını uykuda tüketir.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların daha kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya Tabirleri uykuda insanın bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Bir çok hayvan ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Kimi zaman açıkça kimi zaman da kapalı şekilde gelecekte haberler alınır.

Yasal Uyarı: "Rüyada g" yazısı izinsiz kopyalanamaz.