Rüyada fatiha duasını okumak

Gökhan N.(30) - Azerbaycan sordu : "ruyadanegormek sitesini bir kaç zamandır düzenli olarak inceliyorum. Gördüğüm nerdeyse bütün tabirler burada var ancak rüyada fatiha duasını okumak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada fatiha duasını okumak, paraya gelecek fazlalığa, zorluk çekmeden kazanılan ziynete, mutlu olmaya, istenilen kuvvete, bonkör kadına, memuriyette mertebeye gelineceğine, sözünü tutacağına, vefalı eşe, yağmura, şana ulaşılacağına, elinden her iş gelen bir kimseye işaret eder. Olumsuz yorum olarak korktuğu şeyden emin olmaya, cimri bir insana, sıhhatin yitirileceğine, ticaret sebebiyle üzüntüye, korkuya olmasına işaret eder. Farklı bir çerçeveden bakan yorumcular dediler ki: Görülen rüya umudunu yitirdikten sonra beklediği güce, zorlukların sonrasında beklediği iyiliğe, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak düşlediği galibiyete, zorlukların ardından hak edilen onura işarettir.

"Rüyada fatiha duasını okumak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizi ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada fatiha duasını okumak
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğu için kişiye kendi fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya yorumları yapılırken kesinlikle, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya Yorumu uykuda kişinin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Çok fazla psikolojik problemleri bulunan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya yorumlarının mesaj verici nitelikte olduğu mutlaka değerlendirilmeli, ipuçlarına bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri tarafından iletilmiştir ve günümüzde geçerliliğini devam ettirmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada fatiha duasını okumak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.