Rüyada fakir

Kut H.(42) - Erzurum sordu : "rüyada fakir açıklar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada fakir, gelirin kazançlı olmasına, sosyal yaşamda feraha, mutluluğa ermeye, aşk hayatının yolunda olduğuna, rahatlığa, kısa sürede duyulacak iyi havadis öğrenmeye, dingin yaşayacağına, helal servete, özlemi duyulan bir başarıya, şana kavuşulacağına, gıpta ile bakılan güce ermeye işaret eder. Bunlarla birlikte kederden kurtulamamaya, ticari sorunlara, sefalete, yalancı bir düşmana, art niyetli bir akrabaya delalet eder. Bazı durumlar için de rüya alimleri şöyle tabir ederler ki: Bu verdiği uğraşların sonunda ulaştığı başarıya, umudunu yitirdikten sonra hak edilen mülke, sıkıntı çekerek kavuştuğu galibiyete, sıkıntılara göğüs gererek ulaştığı refaha yorulmaktadır.

"Rüyada fakir" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumlanması hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada fakir
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye şahsına ait düşünce ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından türlü tanımlamalar yapılmıştır.
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüyalar kesinlikle iyiye yorulmalıdır.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. hareket edemez.

Yasal Uyarı: "Rüyada fakir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.