Rüyada fakir bir ülkeye gitmek

Emine F.(22) - Çanakkale sordu : "Aradığım neredeyse bütün tabirler web sitenizde yer buluyor ancak rüyada fakir bir ülkeye gitmek açıklayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada fakir bir ülkeye gitmek, memuriyette mevkiye ulaşılacağına, kuvvete, duygusal yükü olan insandan uzaklaşmaya, huzura, sağlığını kazanmaya, güler yüzlü orta yaşlı kişiye, verdiği sözüne bağlı olunacağına, fakirlikten iyi duruma geçmeye, kolay elde edilen altına, temiz ganimete, sevince ermeye yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de ferahının kaçacağına, iyi hali yitirmeye, çözümü zor bir sıkıntıyla karşılaşılacağına, korkulanın gerçekleşmesine, ticaret alanında kayba işaret eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan yorumcular şöyle dediler: Bu rüya zorlukla ulaştığı itibarlı mertebeye, mağlubiyetten sonra kazandığı mutluluğa, zorlukların sonrasında kazandığı şöhrete , verdiği uğraşların sonunda ümit ettiği mala yorulur.

"Rüyada fakir bir ülkeye gitmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabiri hakkında merak edilenler

rüyada fakir bir ülkeye gitmek
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüyalar kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya Yorumu uyurken bireyin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Rüya, büyük ve soyut bir dünyadır.
  • Beynimiz sıfırdan simalar ortaya çıkaramaz. Uykuda görülen simalar yaşantımızda karşılaştığımız fakat hatırlamadığımız suratlardır. Her birimiz yaşantımız boyunca çok sayıda sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz yüz yetisine sahibiz.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka takva, örfler, kültürler vb. pek çok faktör konusunda birikim sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada fakir bir ülkeye gitmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.