Rüyada fakir bir ev görmek

Metin H.(41) - İstanbul sordu : "hayırlı akşamlar. Açık ara hazırlanmış en ayrıntılı rüya tabiri sitesi burası. Aradığım hemen hemen tüm yorumlar web sitenizde yer buluyor fakat rüyada fakir bir ev görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada fakir bir ev görmek, becerili bir kişiye, yakında duyulacak hayırlı habere, yağmura, bonkör tanıdığa, arkadaşlarıyla birlikte eğlenmeye, şana kavuşulacağına, getirili girişim içinde bulunacağına, hayırlı eşe, zorluk çekmeden elde edilen mala, hak edilen güce, aydınlık geleceğe işaret eder. Hoşnutsuz yorum olarak da hilekar bir yabancıya, kötülükten emin olmaya, düşmanlığını göstermeyen insana, hoşnutsuz duruma gelmeye, sıkıntıya hayata işaret eder. Geniş bir çerçeveden bakan rüya yorumcuları şöyle dediler ki: Bu rüya başarısızlıktan sonra ümit ettiği kazanca, uzun bir bekleyişin sonunda hasret duyduğu az olan kazancının artacağına, zorlukla birlikte gözlediği saygınlığa, cefa ile birlikte umduğu saygınlığa delalet eder.

"Rüyada fakir bir ev görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumları konusunda en çok merak edilenler

rüyada fakir bir ev görmek
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı seviyede koku ve maneviyatı hisseder.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli hisler tecrübe ederler.
  • Yapılan araştırmalar insanların ortalama yüzde 25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya tabiri yapılırken kati suretle, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Kobay hayvanlar kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya tabiri yapan kişinin 6. hissinin kuvvetli olması şarttır.
  • Beynimiz bedenimizin gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarda birleştirebilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada fakir bir ev görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.