Rüyada fakir bir aileye yardım etmek

Hurşide Z.(47) - Sivas sordu : "rüyada fakir bir aileye yardım etmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada fakir bir aileye yardım etmek, özlemi duyulan bir geleceğe, mutluluk dolu zamanlara, güzel gelire, merhametli eşe, birikmiş mala, toplum yaşamında feraha, şöhrete sahip olmaya, duygusal yükü bulunan birinden yakasını kurtarmaya, kısa zamanda duyulacak memnun edici haber almaya, sorunlardan uzak yaşayacağına, devlette makama ulaşacağına delalettir. Olumsuz yorum olarak kötülük görülmesine, korktuğu şeyden emin olmaya, korkuya başına gelmesine, ticaret kaynaklı huzursuzluğa, sıkıntı verici bir durumla yüzleşileceğine işarettir. Bazen de rüya uzmanları derler ki: Bu rüya yenilgiden sonra kazandığı daha sağlıklı bir hayata, uzun süren çabaların sonunda istediği mülke, yardım alarak elde ettiği temiz rızka, cefa çekerek kazandığı daha çok kazanca işaret eder.

"Rüyada fakir bir aileye yardım etmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün anlamı ile ilgili bilinmeyenler

rüyada fakir bir aileye yardım etmek
  • Uyandıktan on dakika sonra yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Rüya tabirleri yapılırken kati suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya Yorumu yapan bireyin bütün geçmiş tabirler konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Belirgin herhangi bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Uykuda en sık yaşanılan olgulardan biri endişedir. Negatif hisler olumlu duygulardan güçlüdür.

Yasal Uyarı: "Rüyada fakir bir aileye yardım etmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.