Rüyada faizle para almak

Fatma I.(37) - Hatay sordu : "1 gece önce sorduğum rüyayı gördüm. rüyada faizle para almak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada faizle para almak, imrenilen bir başarıya, mutluluğa, sevenleriyle birlikte eğlenmeye, maddi külfeti olan dosttan yakasını kurtarmaya, üne erişileceğine, feraha kavuşmaya, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, hünerli bir insana, hayırlı işler yapacağına, zengin insana, salih eşe işaret eder. Bir diğer yoruma göre de muhtaç duruma düşmeye, karışık bir durumla yüzyüze gelineceğine, zarar görülmesine, kötü huylu tanıdık eliyle zarar görmeye, sıhhatin kötüleşeceğine delalet eder. Bazı ulemalar şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya sıkıntıya düşerek hak edilen iyi bir geleceğe, uğraş vererek hak edilen zafere, zorlukların sonrasında beklediği müjdeye, yenilgiden sonra kavuştuğu hayra yorulur.

"Rüyada faizle para almak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin analizi konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada faizle para almak
  • Rüya tabircisinin hissiyatının güçlü olması gereklidir.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka yorumdan rüyayı görenin hangi derecede etki altında kalacağını hesaba katmalı, ruhsal sıkıntılara neden olacak tabirlerden zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Bazı zaman açıkça bazı zaman da dolaylı olarak geleceğe dair haberler alınır.
  • Rüyaların kılavuz nitelikte olduğu mutlak suretle değerlendirilmeli, mesajlara bakılarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat aynı aşamada dokunma ve duyguları hisseder.
  • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz filmden renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada faizle para almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.