Rüyada faize para yatırmak

Hülya İ.(40) - İstanbul sordu : "Yazdıklarınızı epeydir yakından okuyorum. Bulamadığım hemen hemen tüm yorumlar web sitenizde yer buluyor fakat rüyada faize para yatırmak yorumlar mısınız? "

Rüyada faize para yatırmak, sevince erişileceğine, yüksek talihe, huzurlu bir hayatı olacağına, şana kavuşulacağına, mutlu olmaya, bonkör yöneticiye, huzur bulmaya, düşkünlükten sıyrılmaya, paraya gelecek bolluğa, rızkın temiz olmasına, arkadaşlarıyla mutlu olmaya delalettir. Başka görüşlere göre de parasal sıkıntıya, üzülmeye, rahatı kaybetmeye, zulüm görmeye, ferahının kaçacağına yorulmaktadır. Farklı bir açıdan yaklaşan yorumcular şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya zamanla gözlediği şana, sıkıntılara göğüs gererek elde ettiği beceriye, uzun süren çabaların sonunda özlediği itibarlı mertebeye, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak gözlediği servete yorulmaktadır.

"Rüyada faize para yatırmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumlanması ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada faize para yatırmak
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğundan insana kendi düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüya yorumları yapılırken acele edilmemelidir.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından türlü tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüya Tabirleri uykuda insanın bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya yorumlayanın altıncı hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali gibi de adlandırılır

Yasal Uyarı: "Rüyada faize para yatırmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.