Rüyada faize para almak

Melıha H.(21) - Azerbaycan sordu : "rüyada faize para almak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada faize para almak, şöhrete sahip olmaya, hoşsohbet genç akrabaya, mal varlığına gelecek artışa, eli açık akrabaya, arzuların hayata geçeceğine, sağlığa, ilişkisinin yolunda olduğuna, emniyette kalmaya, kazançlı zamanlara, yağmura, yakında öğrenilecek sevindirici haber duymaya işaret eder. Bazen de fenalığını saklayan yöneticiye, sağlığın yitirileceğine, huzurunun kaçacağına, iş nedeniyle üzüntüye, parasal kayba delalet eder. Bazı durumlarda da çağdaş ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya yardım alarak düşlediği servete, sıkıntıyla hak ettiği saygınlığa, zorlukların ardından özlediği toplu paraya, sıkıntıya düşerek ümit ettiği başarıya işarettir.

"Rüyada faize para almak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumu ile alakalı merak edilenler

rüyada faize para almak
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüyalar alemi, büyük ve manevi bir alemdir.
  • Rüya Tabiri yapan kimsenin tüm geçmiş yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından farklı tanımlamalar yapılmıştır.
  • Ortalama bir kişinin yaşamının yaklaşık üçte birini, başka bir tabirle ortalama 75 senelik bir ömrün 25 senesini uykuda tüketir.
  • Rüya tabirlerinin yol gösterici nitelikte olduğu mutlak suretle değerlendirilmeli, işaretlere dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada faize para almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.