Rüyada faizci

Serkan T.(23) - İzmir sordu : "rüyada faizci açıklayabilir misiniz? "

Rüyada faizci, zenginliğe, devlette mertebeye geleceğine, yararlı işler ile meşgul olacağına, ilişkisinin iyi gittiğine, zahmetsiz kazanılan ziynete, isteklerin hayata geçeceğine, dingin bir hayat süreceğine, duygusal külfeti olan bir kimseden uzak durmaya, mülke gelecek berekete, samimi orta yaşlı akrabaya, güvende yaşamaya delalettir. Başka görüşlere göre de korkuya olmasına, cahil bir kimseye, ferahının kaçacağına, zulüm görmeye, kötü niyetli bir kişi eliyle fenalık görmeye delalettir. Bazı durumlar için de rüya alimleri şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya çektiği zorlukların sonunda hak edilen berekete, umudunu yitirdikten sonra hayalini kurduğu daha çok kazanca, zorlukların ardından elde ettiği nimete, bir kişiden yardım isteyerek elde ettiği zafere yorulmaktadır.

"Rüyada faizci" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın taşıdığı mesajlar hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada faizci
  • Gözümüzü açtıktan beş dk. sonra rüyamızın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Rüyalar yorumları yapılırken mutlaka, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Düş denilen olgu, uyurken görülen tuhaf durumlardır
  • Yaklaşık bir insan ömrünün tahminen üçte birini, farklı bir yorumla tahmini yetmişbeş yıllık bir ömrün 25 yılını uyuyarak tüketir.
  • Rüyalarda en sık hissedilen duygulardan biri tasadır. Negatif hisler pozitif hislerden daha sık görülür.
  • Sonradan gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın seviyede dokunma ve duyguları hisseder.
  • Rüyada çoğunlukla iç ses bulunur. Bilmediğimiz ülkelerin, daha önce karşılaşmadığımız insanların adlarını söyler.

Yasal Uyarı: "Rüyada faizci" yazısı izinsiz kopyalanamaz.