Rüyada faiz yemek

Nihan S.(37) - Isparta sordu : "Geçen gece bir rüya gördüm. rüyada faiz yemek yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada faiz yemek, salih arkadaşa, aşk hayatının iyi gittiğine, iyi işler yapacağına, rızkın hayırlı olmasına, yetenekli bir kişiye, dostlarıyla muhabbete, getirili iş yapacağına, refah dolu geleceğe, mutlu olmaya, tatlı dilli yaşlı adama, yeminini yerine getireceğine yorulmaktadır. Olumsuz yorum olarak kederden sıyrılamamaya, sıkıntıya hayata, mesuliyetten ötürü rahatsız olunacağına, üzücü bir sorunla yüzyüze gelineceğine, huzuru yitirmeye işarettir. Kimi zaman da ulemalar şöyle derler ki: Bu uğraş vererek gözlediği refaha, zorlukların sonrasında beklediği onura, kaybettikten sonra kavuştuğu rahata, sıkıntıyla hak edilen onura işaret eder.

Gördüğünüz rüyaların anlamı hakkında bilmedikleriniz

rüyada faiz yemek
  • Rüya Yorumu yapan kişinin tüm eski tabirler konusunda bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüya yorumu yapan kişinin 6. hissinin güçlü olması gereklidir.
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen duygulardan biri kaygıdır. Olumsuz hisler olumlu duygulardan güçlüdür.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka sonuç olarak kişinin ne şekilde etki altında kalacağını hesaba katmalı, ruhsal sıkıntılara yol açacak tabirlerden olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Çok fazla psikolojik problemleri bulunan kimseler haricinde her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Bazen açıkça bazı zaman da kapalı olarak gelecekle ilgili mesajlar alınır.

Yasal Uyarı: "Rüyada faiz yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.