Rüyada faiz görmek

Karip Z.(37) - Bingöl sordu : "Fikrimce internetteki en kapsamlı rüya web sitesi RüyadaNeGörmek.com. Aradığım hemen hemen bütün tabirler burada bulunabiliyor fakat rüyada faiz görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada faiz görmek, güzel talihe, beceri sahibi bir kişiye, ticari getirisi yüksek atılım içinde bulunacağına, imrenilen kuvvete ulaşmaya, refah dolu zamanlara, kazancın bereketli olmasına, şöhrete kavuşmaya, verdiği söze sadık kalacağına, yakın zamanda öğrenilecek memnun edici gelişmelere, sevdikleriyle refah içinde geçecek ömre, külfetsiz kazanılan altına işaret eder. Ender olarak da ticaret nedeniyle geçim zorluğuna, mesuliyetten ötürü mağdur olmaya, düşmanlığını gizleyen yabancıya, korkulanın gerçekleşmesine, fena huylu kişi tarafından fenalık görmeye işaret eder. Farklı bir açıdan bakan yorumcular derler ki: Kişinin gördüğü rüya zahmetle ümit ettiği büyük güce, hatalarının ardından hayalini kurduğu onura, zorlukları aşarak hasret duyduğu ferahlığa, sıkıntı çekerek elde ettiği feraha işarettir.

"Rüyada faiz görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamı konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada faiz görmek
  • Rüya tabircisinin mutlak suretle rüyanın yorumunu bilmesi gerekir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. hareket edemez.
  • Belirgin bir nesne içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Tahminen bir bireyin ömrünün tahminen üçte birini, farklı bir tabirle tahminen yetmişbeş yıllık bir ömrün 25 yılını uyuyarak geçirir.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın seviyede dokunma ve duyguları hisseder.
  • Rüya yorumlayanın maneviyatının kuvvetli olması gerekir.
  • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada faiz görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.