Rüyada faişelik yapmak

Dündar İ.(34) - Batman sordu : "rüyada faişelik yapmak açıklar mısınız? "

Rüyada faişelik yapmak, mutluluğa, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, becerili bir insana, devlette makama ulaşacağına, gelirin bereketli olmasına, iyi kısmete, arkadaşlık ilişkilerinde tatmine, bol berekete, huzura kavuşmaya, karlı atılım yapacağına, yakında alınacak iyi haber almaya yorulur. Nadiren de fena huylu bir kişi tarafından fenalık görmeye, hoşnutsuz duruma gelmeye, dara düşmeye, mutsuz edici bir durumla karşılaşılacağına, iş nedeniyle sıkıntıya yorulur. Farklı düşünen ulemalar derler ki: Bu rüya sıkıntı sonrasında ümit ettiği huzura, zahmetle özlediği hayra, zahmetlerinin meyvesini alarak kavuştuğu mevkiye, ümitsizlikten sonra kazandığı servete işarettir.

"Rüyada faişelik yapmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabir edilmesi ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada faişelik yapmak
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğu için insana kendi fikir ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Rüya, devasa ve manevi bir alemdir.
  • Beynimiz duyularımızın o sırada hissettiği şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Zihnimiz sıfırdan simalar yaratamaz. Uykuda karşılaşılan yüzler yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ancak anımsamadığımız yüzlerdir. Hepimiz yaşamımız boyunca onbinlerce yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız sima yeteneğine sahibiz.
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. oynatılamaz.

Yasal Uyarı: "Rüyada faişelik yapmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.