Rüyada faişe

Aferdita R.(42) - Azerbaycan sordu : "Hayırlı geceler; İki gün önce anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada faişe açıklayabilir misiniz? "

Rüyada faişe, hayali kurulan bir başarıya, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, beklentilerin hayata geçeceğine, hayırlı uğraşlara, sıkıntı çekmeden kazanılan mülke, devlette mertebeye gelineceğine, tez zamanda duyulacak müjdeli haber almaya, huzurlu olmaya, istenilen güce ulaşmaya, mutlu yarınlara, kazanılan ziynete işarettir. Bunlarla birlikte sıkıntıya yaşantıya, rahatı yitirmeye, fakirliğe, huzurunun bozulacağına, hilekar amire yorulur. Bazen de rüya ilminde önde gelenler şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya zahmet çekerek beklediği toplu mala, cefa ile birlikte hayalini kurduğu ticari kazanca, zahmetlerinin meyvesini alarak umduğu güce, ümitsizlikten sonra kazandığı berekete yorulur.

"Rüyada faişe" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin taşıdığı mesajlar hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada faişe
  • Ortalama bir kişinin ömrünün yaklaşık üçte birini, diğer bir yorumla tahminen 75 senelik bir yaşamın yirmibeş senesini uyuyarak geçirir.
  • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın aşamada koku ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri tarafından iletilmiştir ve hala geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Yaklaşık bir uyku süresinde bir iki saat civarı rüya görülür.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka sonuçta rüyayı görenin ne şekilde etki altında kalacağını hesaba katmalı, sinirsel sorunlara sebep olabilecek tabirlerden mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Rüya, geniş ve manevi bir dünyadır.
  • Rüya yorumunun mesaj verici nitelikte olduğu mutlak suretle değerlendirilmeli, ipuçlarına bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada faişe" yazısı izinsiz kopyalanamaz.