Rüyada faişe olduğunu görmek

Osmam Ş.(42) - İstanbul sordu : "iyi akşamlar, Paylaştıklarınızı bir süredir dikkatle okudum. Evvelsi gün size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada faişe olduğunu görmek açıklar mısınız? "

Rüyada faişe olduğunu görmek, zorluk çekmeden kazanılan altına, verdiği sözünü yerine getirmeye, işte makama gelineceğine, güler yüzlü yaşlı insana, yakın zamanda öğrenilecek sevindirici haber duymaya, hayırlı eşe, dostlarıyla mutlu olmaya, sağlığa, kazançlı yarınlara, maddi zorluklardan uzak durmaya, hayırlı işler ile meşgul olacağına işarettir. Kimi zaman da değer yitirmeye, sorumluluktan ötürü rahatsız olmaya, ticaret kaynaklı üzüntüye, korkulanın olmasına, zorluğa düşmeye yorulur. Farklı düşünen rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler: Bu rüya zahmetle ulaştığı saygınlığa, sıkıntıya düşerek beklediği huzura, uzun süren çabaların sonunda hasret duyduğu daha iyi kazanca, sıkıntı sonrasında kazandığı şöhrete delalet eder.

"Rüyada faişe olduğunu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların taşıdığı mesajlar ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada faişe olduğunu görmek
  • Yaklaşık gecede bir iki saat civarı süreyle rüya görülür.
  • Çok fazla ruhsal sorunları olan insanlar dışında herkes rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka sonuç olarak rüyayı görenin ne şekilde etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, ruhsal sorunlara yol açabilecek değerlendirmelerden zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Rüyalar yorumları yapılırken kati suretle, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Erkekler rüyalarında daha agresif duygular yaşarlar.
  • Rüya tabircisinin hissiyatının güçlü olması gerekir.
  • Rüya Yorumları uykuda bireyin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.

Yasal Uyarı: "Rüyada faişe olduğunu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.