Rüyada faişe görmek

Ersin Ö.(24) - İstanbul sordu : "Yazdıklarınızı uzun bir süredir dikkatle okuyorum. rüyada faişe görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada faişe görmek, hayırlı uğraşlara, emniyette yaşamaya, rahatlığa, sağlıklı bir ömre, gönül ilişkisinin iyi olacağına, faydalı işler gerçekleştireceğine, paranın verimli olacağına, hayali kurulan bir başarıya, yakında öğrenilecek müjdeli havadis öğrenmeye, maddi zorluklardan kurtulmaya, hüner sahibi bir kimseye delalet eder. Nadiren de sorumluluktan dolayı rahatsız olmaya, sıkıntılı yaşama, sırların meydana çıkmasına, sıhhatin bozulacağına, yoksulluğa delalet eder. Bazı durumlarda da rüya yorumcuları şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya başarısızlıktan sonra hayalini kurduğu mevkiye, uzun bir bekleyişin sonunda ümit ettiği iyi bir geleceğe, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kavuştuğu ferahlığa, bir kişiden yardım isteyerek kazandığı iyi bir geleceğe işaret eder.

"Rüyada faişe görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumlanması ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada faişe görmek
  • Rüyalar alemi, devasa ve manevi bir alemdir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. hareket edemez.
  • Rüya yorumlayanın mutlaka rüyalarda görülenin karşılığını bilmesi icap eder.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüyalar yorumları yapılırken mutlak suretle, kişinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: "Rüyada faişe görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.