Rüyada fadime ismi

İbrahim P.(28) - Sakarya sordu : "Kesinlikle internetteki en ayrıntılı rüya tabiri sitesi RüyadaNeGörmek.com. Gördüğüm hemen hemen bütün tabirler sitenizde bulunabiliyor fakat rüyada fadime ismi yorumlar mısınız? "

Rüyada fadime ismi, güvenli yaşamaya, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, mala gelecek artışa, getirili işlere, imrenilen bir eşe, getirisi yüksek uğraşlar ile meşgul olacağına, kolay elde edilen mala, dostluklarında başarıya, tez zamanda öğrenilecek müjdeli havadis öğrenmeye, büyük mevkiye ulaşacağına, yetenek sahibi bir kimseye yorulmaktadır. Ayrıca ticaret sebebiyle huzursuzluğa, kötü huylu bir amir tarafından zarar görmeye, parasal zarara, korkulanın başına gelmesine, hilekar bir düşmana işaret eder. Bir takım yorumcular şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya zorluklarla mücadele ederek hak edilen sevince, zahmetle beklediği temiz kazanca, umudunu yitirdikten sonra kazandığı zafere, çektiği zorlukların meyvesini alarak umduğu iyiliğe delalettir.

"Rüyada fadime ismi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabiri hakkında bilinmeyenler

rüyada fadime ismi
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğu için kişiye şahsına ait düşünce ve duygularını tartması konusunda aracı olur.
  • Rüya yorumu yapan kişinin maneviyatının kuvvetli olması gerekir.
  • Uykuda en çok yaşanılan olgulardan biri kuşkudur. Negatif hisler pozitif duygulardan baskındır.
  • Uyku, kısa süreli ölüm olarak da adlandırılır
  • Düş denilen şey, uykuda görülen belirsiz durumlardır
  • Denek hayvanları kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. oynatılamaz.
  • Rüya yorumu yapan kişi, kesinlikle sonuç olarak rüya görenin ne derecede etki altında kalacağını hesaba katmalı, ruhsal sıkıntılara yol açacak tabirlerden elinden geldiğince uzak durmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada fadime ismi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.