Rüyada fadime anamızı görmek

Huda M.(35) - Artvin sordu : "Rüya tabirlerinizi bir kaç zamandır dikkatlice inceliyorum. rüyada fadime anamızı görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada fadime anamızı görmek, sevinmeye, emniyette yaşamaya, faydalı uğraşlar ile meşgul olacağına, özlemi duyulan bir eşe, sağlıklı bir ömre, bol talihe, kazanılan paraya, refah dolu yarınlara, büyük kuvvete ulaşmaya, ferahlamaya, aşk hayatında feraha işarettir. Başka görüşlere göre de rahatı kaybetmeye, fena huylu kimse eliyle zarar görmeye, dara düşmeye, hoşgörüsüz bir insana, korktuğu şeyden emin olmaya işaret eder. Geniş bir çerçeveden bakan alimler şöyle yorumlarlar: Görülen rüya yardım alarak özlediği varlığa, zorlukla hayalini kurduğu rahatlığa, başarısızlıktan sonra kavuştuğu itibara, cefa ile birlikte hak ettiği rahata delalet eder.

"Rüyada fadime anamızı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların analizi konusunda en çok merak edilenler

rüyada fadime anamızı görmek
  • Rüyada çoğunlukla iç ses vardır. Tanımadığımız ülkelerin, yabancı kişilerin adlarını söyler.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı hisler yaşarlar.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık %25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Uyandıktan on dakika geçince %90ını hatırlamayız.
  • Rüya tabirinin yol gösterici olduğu mutlak suretle hesaba katılmalı, göstergelere bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada fadime anamızı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.