Rüyada facebooka girdiğini görmek

Medet F.(42) - İstanbul sordu : "Selamun aleyküm. Gördüğüm nerdeyse bütün tabirler web sitenizde bulunuyor fakat rüyada facebooka girdiğini görmek yorumlar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada facebooka girdiğini görmek, mutluluğa ermeye, devlette mevkiye yükseleceğine, vefakar dosta, fakirlikten feraha çıkmaya, bol berekete, manevi yükü bulunan yabancıdan uzaklaşmaya, problemlerden arınmış bir hayat süreceğine, verilen sözün yerine getirileceğine, akrabalarla birlikte mutlu olmaya, tatlı dilli orta yaşlı kimseye, iyi bir mutluluğa işarettir. Ayrıca fena niyetli tanıdık tarafından zarar görmeye, sıkıntı verici bir durumla yüzleşileceğine, karışık bir sorunla yüzleşileceğine, mutsuzluktan kurtulamamaya, huzuru yitirmeye işaret eder. Farklı bir açıdan bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler ki: Bu rüya sıkıntıya düşerek hasret duyduğu hünere, kaybettikten sonra kavuştuğu toplu mala, uzun süren çabaların sonunda elde ettiği iyiliğe, verdiği uğraşların sonunda istediği zenginliğe işarettir.

"Rüyada facebooka girdiğini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün taşıdığı mesajlar hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada facebooka girdiğini görmek
  • Uykuda en çok hissedilen duygulardan biri endişedir. Olumsuz hisler pozitif hislerden daha sık görülür.
  • Rüya yorumcusunun 6. hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Rüya yorumlarının rehber olduğu mutlaka hatırlanmalı, ipuçlarına göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Bazı zaman net olarak kimi zaman da dolaylı olarak gelecekte haberler alınır.
  • Rüyalar tabiri yapılırken mutlaka, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz filmden renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Düş diye adlandırılan şey, uyurken görülen garip hallerdir

Yasal Uyarı: "Rüyada facebooka girdiğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.