Rüyada facebook açmak

Nevbahar H.(46) - Tekirdağ sordu : "Gördüğüm hemen hemen bütün rüyalar web sitenizde yer buluyor fakat rüyada facebook açmak yorumlar mısınız? "

Rüyada facebook açmak, zengin aile ferdine, yüksek ticari kazançlara, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, kazançlı zamanlara, kazançlı girişimler içinde bulunacağına, iyi bir kazanca, akrabalarla gülmeye, faydalı işlere, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, kazanca gelecek fazlalığa, mutluluğa kavuşmaya yorulmaktadır. Aynı zamanda kedere düşmeye, düşmanlıktan emin olunacağına, ticaret nedeniyle üzüntüye, yoksulluğa, ticari sıkıntıya delalet eder. Bazı durumlarda da rüya ilmiyle ilgilenenler dediler ki: Bu rüya zorlukları aşarak hayalini kurduğu daha iyi kazanca, sıkıntı çekerek hak edilen az olan kazancının artacağına, zorluklarla mücadele ederek beklediği toplu kazanca, cefa ile birlikte elde ettiği saygınlığa işaret eder.

"Rüyada facebook açmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların anlamları konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada facebook açmak
  • Aşırı ruhsal problemleri olan kimseler haricinde her birey rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Beynimiz hiç yoktan yüzler ortaya çıkaramaz. Rüyalarda gördüğümüz simalar yaşamımızda karşılaştığımız fakat hatırlamadığımız simalardır. Hepimiz hayatımız boyunca çok sayıda sima gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz yüz yetisine sahibiz.
  • Rüya denilen şey, uyurken görülen garip hallerdir
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve bugün de önemini sürdürmektedir.
  • Rüya Yorumları uyurken kişinin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya tabirinin yol gösterici nitelikte olduğu mutlaka hesaba katılmalı, ipuçlarına dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Uyku, kısa süreli ölüm gibi de adlandırılır
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada facebook açmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.