Ruyada faca

Mıne U.(39) - Denizli sordu : "Bulamadığım hemen hemen bütün rüyalar web sitenizde bulunuyor fakat ruyada faca yorumlar mısınız? "

Ruyada faca, bol berekete, sosyal yaşamda tatmine, merhametli evlada, şana sahip olunacağına, fakirlikten sıyrılmaya, duygusal hayatın iyi olacağına, külfetsiz elde edilen paraya, mutluluğa, dostlarla refah içinde geçecek ömre, duygusal külfeti bulunan tanımadığı birinden uzaklaşılacağına, sağlıklı yaşamaya işarettir. Olumsuz yorum olarak iş nedeniyle üzüntüye, değer kaybetmeye, rahatı yitirmeye, hilekar bir insana, sıkıntıya hayata delalettir. Farklı bir çerçeveden bakan alimler şöyle derler: Bu uğraşarak umduğu ferahlığa, zorlanarak elde ettiği iyiliğe, sıkıntılarının sonunda kavuştuğu mülke, sıkıntılarının sonunda kavuştuğu hünere delalet eder.

"Ruyada faca" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizi ile ilgili bunları biliyor musunuz

ruyada faca
  • Araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya Yorumları uykuda kişinin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişikliğin nedenini renksiz televizyondan renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya yorumlayanın maneviyatının güçlü olması şarttır.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka mezhepler, örfler, kültürler vs. pek çok etken üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali gibi de değerlendirilir

Yasal Uyarı: "Ruyada faca" yazısı izinsiz kopyalanamaz.