Rüyada faça görmek

Müslim F.(27) - Antalya sordu : "Birkaç gece önce size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada faça görmek açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada faça görmek, problemlerden arınmış bir hayatı olacağına, emniyetli yaşamaya, fakirlikten sıyrılmaya, verdiği sözü yerine getirmeye, malın hayırlı olacağına, merhametli evlada, finansal külfeti olan akrabadan uzak durulacağına, hayırlı uğraşlar ile meşgul olacağına, güzel işler yapacağına, sevenleriyle gülmeye, sağlıklı yaşamaya yorulmaktadır. Aynı zamanda kederden sıyrılamamaya, sırların meydana dökülmesine, korkulanın olmasına, kötü niyetli yabancı eliyle zarar görmeye, içinden çıkılması zor bir sorunla karşılaşılacağına işarettir. Farklı bir çerçeveden bakan tabirciler şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hak edilen servete, sıkıntıya düşerek hasret duyduğu toplu paraya, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak ümit ettiği başarıya, yenilgiden sonra umduğu itibarlı mertebeye delalet eder.

"Rüyada faça görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizi hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada faça görmek
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Sonradan gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın seviyede dokunma ve duyguları hisseder.
  • Kimi zaman net olarak bazen de kapalı olarak gelecekle ilgili haberler görülür.
  • Rüya Yorumu uykuda bireyin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Rüya yorumlayanın altıncı hissinin kuvvetli olması şarttır.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka tabirden kişinin ne derecede etki altında kalacağını irdelemeli, sinirsel sorunlara neden olabilecek yorumlardan olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Zihnimiz hiç yoktan yüzler yaratamaz. Rüyalarda karşılaşılan simalar yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ama anımsamadığımız yüzlerdir. Hepimiz hayatımız boyunca onbinlerce sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız görme yetisine sahibiz.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından farklı açıklamalar yapılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada faça görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.