Ruyada faca atmak

Serim C.(39) - Tekirdağ sordu : "ruyada faca atmak açıklar mısınız? "

Ruyada faca atmak, faydalı işlere, mutlu yarınlara, dingin olacağına, verdiği sözüne bağlı durulacağına, şana ulaşmaya, sıkıntı çekmeden elde edilen mülke, iyi talihe, imrenilen güç sahibi olmaya, kısa sürede duyulacak hayırlı gelişmelere, hak edilmiş servete, eli açık insana yorulmaktadır. Kimi zaman da parasal zarara, yalancı akrabaya, kötülük görmeye, dara düşmeye, üzücü bir problemle yüzyüze gelineceğine delalettir. Bir takım ulemalar şöyle derler: Bu rüya zorlukların sonrasında hayalini kurduğu ticari kazanca, uğraşlarının sonunda kavuştuğu hünere, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak özlediği yüksek mertebeye, zorlukların sonrasında ümit ettiği ganimete delalettir.

"Ruyada faca atmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların analizleri hakkında bilmeniz gerekenler

ruyada faca atmak
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve bugün de geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama %25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya yorumlayan, mutlak suretle sonuç olarak rüya sahibinin ne şekilde etki altında kalacağını hesaba katmalı, sinirsel sorunlara sebep olabilecek yorumlardan zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Rüya yorumcusunun kati suretle rüyanın yorumunu bilmesi icap eder.
  • Belirgin herhangi bir olay barındıran rüya, genellikle direkt olarak o olayla alakalı değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğu için kişiye kendi fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.

Yasal Uyarı: "Ruyada faca atmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.