Rüyada fabrikaya gitmek

Yalçın K.(29) - Almanya sordu : "Selamlar, rüyada fabrikaya gitmek yorumlar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada fabrikaya gitmek, toplum yaşamında mutluluğa, mal varlığına gelecek berekete, rahatlamaya, eşiyle birlikte gülmeye, sağlığa, arzuların yerine geleceğine, huzurlu bir hayatı olacağına, fakirlikten iyi duruma geçmeye, elinden her iş gelen bir insana, zahmetsiz kazanılan ganimete, bol kısmete delalettir. Hoşnutsuz yorum olarak da korkuya başına gelmesine, mesuliyetten ötürü mağdur olmaya, sağlığın tehlike altında olduğuna, sıkıntılı hayata, düşmanlık görmeye delalettir. Bazen de rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya meşakkatle birlikte hasret duyduğu zafere, zorlukların sonrasında beklediği şerefe, zorluklarla mücadele ederek umduğu temiz kazanca, kaybettikten sonra kavuştuğu daha iyi bir hayata yorulmaktadır.

"Rüyada fabrikaya gitmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın taşıdığı mesajlar ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada fabrikaya gitmek
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç ses vardır. Daha önce gitmediğimiz yerlerin, daha önce tanışmadığımız kimselerin adlarını söyler.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların az ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Belirli herhangi bir nesne barındıran rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüyalar tabiri yapılırken mutlaka, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya Yorumları yapan şahsın bütün eski tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada fabrikaya gitmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.