Rüyada fabrikatör

Mukaddes F.(27) - Kocaeli sordu : "ruyadanegormeki kısa bir süredir sıklıkla inceliyorum. Aradığım nerdeyse bütün tabirler web sitenizde yer buluyor fakat rüyada fabrikatör yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada fabrikatör, düşkünlükten kurtulmaya, mutlu yarınlara, yakın zamanda duyulacak mutlu edici havadise, akrabalarla muhabbete, huzurlu bir hayat sürdüreceğine, iyi bir başarıya, sağlıklı yaşamaya, huzurlu olmaya, arkadaşlık ilişkilerinde huzura, yeminin tutulacağına, sevince ermeye delalet eder. Hoşnutsuz yorum olarak da değer düşmesine, düşmanından emin olunacağına, ticaret alanında başarısızlığa, sıkıntı verici bir olayla yüzleşileceğine, yalancı amire işaret eder. Geniş bir çerçeveden bakan rüya yorumcuları şöyle dediler: Görülen rüya uzun süren çabaların sonunda ümit ettiği mutluluğa, sıkıntı çekerek ulaştığı sevince, zorluklarla mücadele ederek hak ettiği ferahlığa, zorluklara göğüs gererek elde ettiği yüksek mertebeye işaret eder.

"Rüyada fabrikatör" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin anlamları hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada fabrikatör
  • Rüya Tabiri uyurken kişinin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüyalar tabiri yapılırken kesinlikle, rüya görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • İleri derecede psikolojik sorunları bulunan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Uyku, kısa süreli ölüm gibi de değerlendirilir
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüyalar kesinlikle iyiye yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada fabrikatör" yazısı izinsiz kopyalanamaz.