Rüyada fabrikatör görmek

Burhan N.(25) - İstanbul sordu : "iyi günler; Kesinlikle hazırlanmış en güzel rüya tabiri internet sitesi burası. Gördüğüm hemen hemen bütün tabirler sitenizde yer buluyor ama rüyada fabrikatör görmek açıklar mısınız? "

Rüyada fabrikatör görmek, iyi gelire, yüksek ticari kazançlara, mala gelecek fazlalığa, beceri sahibi bir insana, salih evlada, iyi işler yapacağına, sevineceğine, hayallerin hayata geçeceğine, rızkın bereketli olacağına, üne kavuşmaya, hak edilmiş ziynete delalet eder. Olumsuz yorum olarak ticaret sebebiyle sıkıntıya, sıkıntıya hayata, sıhhatin tehlike altında olduğuna, yalancı akrabaya, üzücü bir olayla yüzleşileceğine yorulur. Bir takım tabirciler şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya zorlukla birlikte ulaştığı ticari kazanca, çektiği zorlukların meyvesini alarak beklediği büyük güce, zorlukların sonrasında hak edilen rahata, zorlukla birlikte kavuştuğu onura işaret eder.

"Rüyada fabrikatör görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumları hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada fabrikatör görmek
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı seviyede koku ve duyguları hisseder.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan olgulardan biri kaygıdır. Olumsuz hisler olumlu hislerden güçlüdür.
  • Bazı zaman net olarak bazı zaman da üstü kapalı olarak gelecekte haberler alınır.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya diye adlandırılan olgu, uykuda görülen belirsiz hallerdir
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların az ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada fabrikatör görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.