Rüyada fabrikada işe girmek

Gökhan N.(35) - İstanbul sordu : "Bugün rüya gördüm. rüyada fabrikada işe girmek yorumlar mısınız? "

Rüyada fabrikada işe girmek, birikmiş zenginliğe, üne sahip olunacağına, mutlu olmaya, faydalı işlere, bir kaç gün içinde duyulacak mutlu edici haber duymaya, aydınlık günlere, sözünü tutmaya, kazançlı girişimler gerçekleştireceğine, sorunlardan arınmış olacağına, külfetsiz kazanılan kazanca, düşkünlükten iyi duruma geçmeye delalet eder. Olumsuz anlamda sorumluluktan ötürü mağdur olunacağına, ticari sıkıntıya, fesat bir kişiye, sıkıntılı yaşama, kötü huylu bir akraba tarafından fenalık görmeye işaret eder. Bazı durumlarda da rüya ilmiyle ilgilenenler derler ki: Kişinin gördüğü rüya zahmetle kavuştuğu feraha, sıkıntıları aşarak hasret duyduğu nimete, umudunu kestikten sonra ümit ettiği nimete, sıkıntıyla beklediği müjdeye yorulmaktadır.

"Rüyada fabrikada işe girmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabiri hakkında en çok merak edilenler

rüyada fabrikada işe girmek
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka takva, adetler, kültürler vs. bir çok nokta üzerinde birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüya yorumcusu, kesinlikle sonuç olarak kişinin ne şekilde etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, sinirsel sıkıntılara yol açacak yorumlardan olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüya tabiri konusunda acele edilmemelidir.
  • Denek hayvanları kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya yorumlayanın maneviyatının kuvvetli olması gerekir.
  • Çok fazla ruhsal problemleri bulunan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada fabrikada işe girmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.