Rüyada fabrikada işe başlamak

Bermet N.(29) - Erzurum sordu : "İyi günler, rüyada fabrikada işe başlamak yorumlar mısınız? "

Rüyada fabrikada işe başlamak, salih evlada, parasal yükü bulunan kimseden uzak durulacağına, yüksek mevkiye ulaşacağına, kısa sürede alınacak sevindirici değişimlere, karlı iş gerçekleştireceğine, yeminini yerine getirmeye, ilişkisinin yolunda olduğuna, huzura ermeye, iyi sağlığını muhafaza etmeye, sevince erişileceğine, hünerli bir kişiye işaret eder. Bazen de fenalığını saklayan insana, ferahının kaçacağına, muhtaç duruma düşmeye, rahatı yitirmeye, ticari kayba delalettir. Bazı durumlar için de alimler şöyle yorumlarlar: Görülen rüya meşakkatle hak ettiği onura, sıkıntı sonrasında gözlediği temiz kazanca, zorlukları aşarak kavuştuğu feraha, hatalarının ardından kavuştuğu varlığa delalet eder.

"Rüyada fabrikada işe başlamak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün analizi konusunda bilinmeyenler

rüyada fabrikada işe başlamak
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüyalar tabiri yapılırken kesinlikle, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya denilen şey, uyurken yaşanan garip hallerdir
  • Uykuda sıklıkla yaşanılan duygulardan biri kuşkudur. Olumsuz duygular pozitif duygulardan baskındır.
  • Yaklaşık bir insan yaşamının ortalama üçte birini, başka bir yorumla tahmini 75 yıllık bir yaşamın yirmibeş senesini uyuyarak tüketir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka mezhepler, adetler, kültürler vb. bir çok parametre konusunda birikim sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada fabrikada işe başlamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.