Rüyada fabrikada çalıştığını görmek

Emrah M.(47) - İzmir sordu : "Evvelsi gece tuhaf bir rüya gördüm. rüyada fabrikada çalıştığını görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada fabrikada çalıştığını görmek, sağlığa, yararlı işler yapacağına, hatrı sayılır kuvvete ermeye, aşk hayatının iyi olacağına, dünyalığa gelecek berekete, emniyette yaşamaya, şöhrete kavuşulacağına, hayırlı işler yapacağına, verdiği sözü yerine getirmeye, becerili bir kimseye, alın teriyle kazanılan nimete delalet eder. Aynı zamanda hoşnutsuz bir hale gelmeye, istenmeyen bir problemle yüzyüze gelineceğine, sırların açığa döküleceğine, maddi sıkıntıya, kötü huylu kimse tarafından fenalık görmeye işaret eder. Farklı bir açıdan yaklaşan yorumcular şöyle yorumlarlar: Bu rüya sıkıntı sonrasında ümit ettiği haysiyete, zahmet çekerek beklediği toplu kazanca, sıkıntı sonrasında istediği toplu kazanca, yardım alarak ümit ettiği itibara işaret eder.

"Rüyada fabrikada çalıştığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizi hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada fabrikada çalıştığını görmek
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Uyku, kısa süreli ölüm olarak da adlandırılır
  • Rüya Yorumu yapan şahsın tüm eski yorumlar konusunda bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüya yorumcusunun hissiyatının güçlü olması gereklidir.
  • Rüya yorumları kati suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve bugün de geçerliliğini devam ettirmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada fabrikada çalıştığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.