Rüyada fabrikada çalışmak

İlay Ç.(27) - Bursa sordu : "rüyada fabrikada çalışmak açıklar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada fabrikada çalışmak, yeminin yerine getirileceğine, sıcakkanlı orta yaşlı adama, güvende kalmaya, yağmura, sorunlardan arınmış bir hayat sürdüreceğine, vefakar çocuğa, iyi bir eşe, yüksek mevkiye ulaşılacağına, kısa zamanda duyulacak hayırlı haber duymaya, ticari getirisi yüksek atılım gerçekleştireceğine, taleplerin gerçekleşeceğine işarettir. Bazen de sevimsiz hale düşmeye, düşmanından emin olunacağına, art niyetli bir kişiye, ticaret alanında sıkıntıya, kederden sıyrılamamaya yorulmaktadır. Farklı bir açıdan bakan rüya alimleri şöyle derler ki: Bu rüya zorlukla birlikte düşlediği berekete, umudunu yitirdikten sonra kavuştuğu mutluluğa, zorlukların ardından düşlediği haysiyete, hatalarının ardından beklediği mutluluğa yorulur.

"Rüyada fabrikada çalışmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumu hakkında merak edilenler

rüyada fabrikada çalışmak
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve günümüzde önemini sürdürmektedir.
  • Erkekler rüyalarında daha kavgacı hisler yaşarlar.
  • Rüya Yorumları alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından türlü tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüya Tabirleri yapan kişinin bütün eski tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüya Yorumları uyurken insanın bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Bilimsel araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada fabrikada çalışmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.