Rüyada fabrika

Arif S.(40) - Azerbaycan sordu : "Merhabalar, rüyada fabrika açıklar mısınız? "

Rüyada fabrika, büyük makama çıkacağına, aşk hayatının iyi gittiğine, helal paraya, sıcakkanlı genç adama, dingin bir hayatı olacağına, yüksek ticari kazançlara, sağlıklı yaşamaya, üne sahip olunacağına, planların yerine geleceğine, düşkünlükten uzak durmaya, hünerli bir kişiye delalettir. Olumsuz yorum olarak parasızlığa, rahatının kaçacağına, cimri bir kimseye, üzülmeye, hoşnutsuz duruma gelmeye delalettir. Geniş bir çerçeveden bakan ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya cefa çekerek kavuştuğu beceriye, zorlukla birlikte ulaştığı zafere, bir kişiden yardım isteyerek istediği güce, başarısızlıktan sonra beklediği ticari kazanca işaret eder.

"Rüyada fabrika" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumları hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada fabrika
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Rüya tabircisi, mutlaka tabirden kişinin hangi derecede etki altında kalacağını değerlendirmeli, ruhsal sıkıntılara yol açabilecek yorumlamalardan zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Rüya yorumları yapılırken mutlak suretle, rüya görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli açıklamalar getirilmiştir.
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bu değişimin nedenini renksiz filmden renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüyada çoğunlukla iç spiker vardır. Tanımadığımız ülkelerin, yabancı kimselerin adlarını bildirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada fabrika" yazısı izinsiz kopyalanamaz.