Rüyada fabrika yangın görmek

Dursun Z.(35) - İstanbul sordu : "Gördüğüm hemen hemen bütün yorumlar sitenizde yer buluyor ama rüyada fabrika yangın görmek açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada fabrika yangın görmek, yakın zamanda duyulacak sevindirici haber duymaya, üne ermeye, getirili girişimler gerçekleştireceğine, sevince, ettiği yeminini yerine getirmeye, zahmetsiz kazanılan paraya, anlayışlı yaşlı kişiye, hatrı sayılır kuvvete ermeye, beklentilerin yerine geleceğine, temiz nimete, iyi sağlığını muhafaza etmeye yorulmaktadır. Ayrıca düşmanından emin olunacağına, sağlığın kötüleşeceğine, ticari problemlere, parasızlığa, sırların ortaya çıkmasına yorulmaktadır. Farklı düşünen alimler şöyle tabir ederler ki: Bu cefa ile birlikte hak ettiği ticari kazanca, sıkıntılara göğüs gererek düşlediği rahatlığa, zahmetlerinin meyvesini alarak umduğu ganimete, sıkıntıya düşerek gözlediği iyi bir geleceğe delalet eder.

"Rüyada fabrika yangın görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumları konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada fabrika yangın görmek
  • Rüya tabirleri mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • Kimi zaman net olarak bazen de dolaylı biçimde geleceğe dair haberler görülür.
  • Rüya yorumu yapılırken mutlak suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya yorumcusu, kesinlikle tabirden rüya sahibinin ne derecede etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, sinirsel problemlere yol açabilecek yorumlamalardan zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Hayvanlar kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Çok fazla psikolojik problemleri olan insanlar dışında her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada fabrika yangın görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.