Rüyada fabrika sahibi olmak

Muharrem K.(24) - Hakkari sordu : "hayırlı sabahlar; Sayfalarınızı uzun bir süredir gün aşırı takip ediyorum. rüyada fabrika sahibi olmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada fabrika sahibi olmak, şana ulaşmaya, yüksek makama geleceğine, maddi zorluklardan sıyrılmaya, bol berekete, ilişkisinin yolunda olduğuna, dostluklarında huzura, sıcakkanlı yaşlı yabancıya, sıkıntı çekmeden elde edilen paraya, paraya gelecek artışa, bir kaç hafta içinde öğrenilecek mutlu edici havadise, yüksek şansa yorulmaktadır. Bazen de sağlığın kötüleşeceğine, fenalığını saklayan yöneticiye, sıkıntılı yaşantıya, korkuya gerçekleşmesine, ticaret sebebiyle üzüntüye delalet eder. Kimi zaman da rüya ilminde önde gelenler derler ki: Görülen rüya zorlukla hasret duyduğu beceriye, mağlubiyetten sonra ümit ettiği rahatlığa, umudunu yitirdikten sonra hak ettiği daha çok kazanca, verdiği uğraşların sonunda düşlediği büyük güce yorulur.

"Rüyada fabrika sahibi olmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumu ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada fabrika sahibi olmak
  • Beynimiz vücudumuzun gerçekten hissettiği olguları rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz filmden renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüya yorumlayan, kati suretle yorumdan rüya sahibinin ne derecede etkileneceğini irdelemeli, ruhsal sorunlara neden olacak değerlendirmelerden olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Rüya tabiri ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala önemini sürdürmektedir.
  • Araştırmalar rüya görenlerin ortalama %25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada fabrika sahibi olmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.