Rüyada fabrika sahibi görmek

Bayhan T.(34) - Çorum sordu : "Birkaç gün önce rüya gördüm. rüyada fabrika sahibi görmek açıklar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada fabrika sahibi görmek, kazanılan ganimete, uzun ömre, verimli işler ile meşgul olacağına, sevince ermeye, imrenilen bir geleceğe, gönül ilişkilerinde huzura, parasal külfeti bulunan birinden kendini kurtarmaya, cömert tanıdığa, iyi kısmete, güvende hissetmeye, faydalı işlere işaret eder. Olumsuz anlamda kıymet kaybetmeye, kötü bir olayla yüzleşileceğine, korktuğu şeyden emin olunacağına, rahatı kaybetmeye, kötü niyetli bir amir eliyle zarar görmeye yorulur. Farklı bir çerçeveden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya cefa çektikten sonra gözlediği haysiyete, zorlukların ardından düşlediği iyi bir geleceğe, uğraşlarının sonunda ümit ettiği paraya, yardım alarak kavuştuğu kazanca delalet eder.

"Rüyada fabrika sahibi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün anlamı ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada fabrika sahibi görmek
  • Rüya tabirinin rehber nitelikte olduğu mutlak suretle göz önüne alınmalı, göstergelere göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve günümüzde önemini devam ettirmektedir.
  • Rüyalar alemi, büyük ve manevi bir dünyadır.
  • Erkekler rüyalarında daha agresif hisler tecrübe ederler.
  • Beynimiz hiç yoktan simalar yaratamaz. Rüyalarda karşılaşılan simalar yaşantımızda gördüğümüz fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Hepimiz ömrümüz sırasında çok sayıda sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız görme yeteneğine sahibiz.
  • Belirli herhangi bir olay barındıran rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.

Yasal Uyarı: "Rüyada fabrika sahibi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.