Rüyada fabrika müdürünü görmek

İlsen G.(31) - Hatay sordu : "Aradığım hemen hemen tüm rüyalar sitenizde bulunabiliyor ama rüyada fabrika müdürünü görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada fabrika müdürünü görmek, kazanılan paraya, şöhrete ulaşmaya, ettiği yeminini tutmaya, zahmetsiz kazanılan altına, sevince kavuşmaya, becerikli bir kişiye, bol kısmete, kazançlı yatırımlar yapacağına, huzura, güvende olmaya, güler yüzlü yaşlı yabancıya işarettir. Nadiren de ticaret alanında başarısızlığa, yalancı bir yöneticiye, iş kaynaklı sıkıntıya, zora düşmeye, düşmanından emin olunacağına yorulmaktadır. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya alimleri şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya zahmetle birlikte düşlediği zenginliğe, umudunu yitirdikten sonra ulaştığı itibara, zorlukların ardından elde ettiği daha çok kazanca, zorlukların ardından ulaştığı temiz rızka işarettir.

"Rüyada fabrika müdürünü görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabirleri hakkında merak edilenler

rüyada fabrika müdürünü görmek
  • Beynimiz duyularımızın gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Rüyalar mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya Yorumları alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli açıklamalar getirilmiştir.
  • Uyku, geçici ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Zihnimiz sıfırdan simalar oluşturamaz. Uykuda görülen yüzler yaşantımızda karşılaştığımız ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Hepimiz hayatımız boyunca çok sayıda surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız sima yeteneğine sahibiz.
  • Gözümüzü açtıktan on dk. sonra %90ını hatırlamayız.
  • Rüya alemi, büyük ve manevi bir alemdir.

Yasal Uyarı: "Rüyada fabrika müdürünü görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.