Rüyada fabrika kurmak

Bağdagül P.(35) - İstanbul sordu : "hayırlı geceler, rüyada fabrika kurmak yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada fabrika kurmak, kendisini sevenlerle birlikte yaşamaya, mülke gelecek berekete, işte mevkiye gelineceğine, eli açık memura, beklentilerin hayata geçeceğine, yağmura, refah dolu geleceğe, sorunlardan uzak kalacağına, verdiği sözüne sadık olacağına, beceri sahibi bir insana, temiz paraya işaret eder. Aynı zamanda kıymet kaybetmeye, içinden çıkılması zor bir olayla karşılaşılacağına, üzülmeye, sırların meydana döküleceğine, sevimsiz duruma gelmeye yorulmaktadır. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya tabircileri şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya yardım alarak hak ettiği şöhrete , cefa ile birlikte hayalini kurduğu itibarlı mertebeye, verdiği uğraşların sonunda hasret duyduğu daha sağlıklı bir hayata, sıkıntıya düşerek elde ettiği feraha delalet eder.

"Rüyada fabrika kurmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın analizleri ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada fabrika kurmak
  • Rüya Tabiri yapan kimsenin tüm geçmiş tabirler konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Kobay hayvanlar üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya tabirlerinin kılavuz nitelikte olduğu kesinlikle göz önüne alınmalı, ipuçlarına dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. oynatılamaz.
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğundan kişiye şahsına ait fikir ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
  • Yaklaşık bir bireyin hayatının tahminen üçte birini, diğer bir tabirle tahminen 75 senelik bir hayatın 25 yılını uyuyarak geçirir.
  • Kimi zaman açık olarak kimi zaman da kapalı olarak gelecekte mesajlar alınır.
  • Rüya Yorumu uyurken kişinin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.

Yasal Uyarı: "Rüyada fabrika kurmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.