Rüyada fabrika görmek

Sinan O.(25) - Kastamonu sordu : "rüyada fabrika görmek yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada fabrika görmek, manevi külfeti bulunan yabancıdan uzaklaşmaya, rızkın verimli olacağına, rahata, elinden her iş gelen bir insana, verilen sözün tutulacağına, sevince kavuşulacağına, üne erişileceğine, anlayışlı orta yaşlı yabancıya, mutlu olmaya, tertemiz paraya, kazançlı yatırım içinde bulunacağına işaret eder. Olumsuz anlamda düşmanından emin olmaya, maddi zorluğa, saklanansırların açığa çıkmasına, içinden çıkılması zor bir sorunla yüzyüze gelineceğine, korkuya başına gelmesine yorulur. Farklı bir açıdan yaklaşan yorumcular şöyle dediler: Bu rüya uzun bir bekleyişin sonunda hak edilen daha çok kazanca, uğraş vererek düşlediği müjdeye, zamanla umduğu rahatlığa, meşakkatle birlikte hak ettiği daha sağlıklı bir hayata yorulur.

"Rüyada fabrika görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumu hakkında merak edilenler

rüyada fabrika görmek
  • Rüya Tabirleri yapan şahsın bütün eski tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde önemini devam ettirmektedir.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm olarak da adlandırılır
  • Rüyalar mutlaka hayra yorulmalıdır.
  • Çok fazla psikolojik sorunları bulunan kimseler haricinde her birey rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüyada genellikle iç spiker vardır. Tanımadığımız yerlerin, tanışmadığımız kişilerin adlarını söyler.

Yasal Uyarı: "Rüyada fabrika görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.