Rüyada eş ile cinsel ilişkiye girmek

Ferhat Ç.(37) - Antalya sordu : "rüyada eş ile cinsel ilişkiye girmek yorumlar mısınız? "

Rüyada eş ile cinsel ilişkiye girmek, güvende kalmaya, manevi yükü olan arkadaştan uzaklaşılacağına, tatlı dilli orta yaşlı adama, bonkör memura, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya, sağlığa, sosyal yaşamda tatmine, planların hayata geçeceğine, zorluk çekmeden elde edilen ziynete, elinden her iş gelen bir kimseye, bir kaç gün içinde alınacak hayırlı habere delalet eder. Hoşnutsuz yorum olarak da sırların açığa çıkmasına, rahatı kaybetmeye, hilekar bir yabancıya, zora düşmeye, ticaret alanında sıkıntıya işarettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya yorumcuları şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya yardım alarak hasret duyduğu mevkiye, sıkıntıları aşarak gözlediği zafere, umudunu kestikten sonra ümit ettiği rahatlığa, kaybettikten sonra özlediği ganimete işaret eder.

"Rüyada eş ile cinsel ilişkiye girmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumu ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada eş ile cinsel ilişkiye girmek
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka sonuçta rüyayı görenin hangi derecede etki altında kalacağını değerlendirmeli, sinirsel problemlere sebep olacak tabirlerden olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Zihnimiz hiç yoktan suratlar yaratamaz. Uykuda karşılaşılan suratlar hayatımızda gördüğümüz fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Hepimiz yaşamımız sırasında onbinlerce surat gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz yüz becerisine sahibiz.
  • Yaklaşık bir kişinin yaşamının tahmini 3te 1ini, farklı bir deyişle yaklaşık 75 yıllık bir hayatın 25 senesini uyuyarak geçirir.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli hisler tecrübe ederler.
  • Rüya yorumu yapan kişinin 6. hissinin kuvvetli olması şarttır.
  • Düş denilen şey, uyurken yaşanan belirsiz hallerdir

Yasal Uyarı: "Rüyada eş ile cinsel ilişkiye girmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.