Rüyada erkek ismi duymak

Aslihan I.(28) - Ankara sordu : "Selamın aleyküm; rüyada erkek ismi duymak açıklar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada erkek ismi duymak, özlemi duyulan bir kazanca, şöhrete kavuşulacağına, birikmiş servete, sıkıntı çekmeden elde edilen altına, hayırlı uğraşlar ile meşgul olacağına, servete, devlette makama geleceğine, vefalı arkadaşa, bir kaç gün içinde öğrenilecek iyi gelişmelere, parasal külfeti bulunan dosttan kurtulmaya, ilişkisinin iyi gittiğine delalettir. Bunlarla birlikte huzuru kaybetmeye, dara düşmeye, korkulanın gerçekleşmesine, kötü bir problemle yüzleşileceğine, fenalık görmeye delalet eder. Farklı düşünen alimler şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya yenilgiden sonra hasret duyduğu ferahlığa, zorluklarla mücadele ederek ümit ettiği daha iyi kazanca, çektiği zorlukların sonunda gözlediği servete, başarısızlıktan sonra hasret duyduğu ganimete delalet eder.

"Rüyada erkek ismi duymak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabiri hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada erkek ismi duymak
  • Bilimsel araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Düş diye adlandırılan şey, uyurken görülen belirsiz hallerdir
  • Rüya alemi, geniş ve manevi bir alemdir.
  • Denek hayvanları kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli duygular tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada erkek ismi duymak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.