Rüyada elemneşrahleke duasını okumak

Emine Y.(40) - İstanbul sordu : "Kesinlikle internetteki en ayrıntılı rüya tabirleri web sitesi RüyadaNeGörmek.com. Bulamadığım hemen hemen tüm rüyalar burada var ama rüyada elemneşrahleke duasını okumak açıklar mısınız? "

Rüyada elemneşrahleke duasını okumak, getirili işler yapacağına, külfetsiz kazanılan ziynete, merhametli evlada, varlıklı insana, ilişkisinin yolunda olduğuna, verdiği sözüne sadık kalacağına, yetenek sahibi bir kişiye, yakında duyulacak iyi havadise, gelire gelecek berekete, arkadaşlık ilişkilerinde tatmine, sevineceğine işaret eder. Olumsuz anlamda istenmeyen bir durumla yüzyüze gelineceğine, hoşnutsuz duruma düşmeye, maddi zarara, düşmanlıktan emin olunacağına, sırların açığa döküleceğine işarettir. Bazı durumlar için de alimler şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya zorlukla birlikte kavuştuğu iyi bir geleceğe, sıkıntılarının sonunda kavuştuğu galibiyete, meşakkatle özlediği temiz kazanca, uğraş vererek umduğu şana delalet eder.

"Rüyada elemneşrahleke duasını okumak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumu ile ilgili bilinmeyenler

rüyada elemneşrahleke duasını okumak
  • Rüya, devasa ve soyut bir alemdir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın aşamada ses ve maneviyatı hisseder.
  • Rüya yorumlayanın hissiyatının güçlü olması gereklidir.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka dinler, örfler, toplumsal ananeler vb. pek çok değişken konusunda birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişi, kati suretle yorumdan kişinin hangi derecede etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, sinirsel sorunlara neden olacak tabirlerden elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Rüyada genellikle iç spiker vardır. Tanımadığımız yerlerin, tanışmadığımız insanların adlarını bildirir.
  • Uyku, geçici ölüm olarak da değerlendirilir

Yasal Uyarı: "Rüyada elemneşrahleke duasını okumak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.