Rüyada ebru ismini duymak

Mohammed Z.(46) - Kahramanmaraş sordu : "Gördüğüm hemen hemen tüm yorumlar sitenizde bulunuyor ama rüyada ebru ismini duymak açıklar mısınız? "

Rüyada ebru ismini duymak, hoşgörülü yaşlı insana, iyi bir birlikteliğe, hak edilmiş servete, maddi zorluklardan sıyrılmaya, yetenek sahibi bir kimseye, sağlıklı hayata, akrabalarla birlikte yaşamaya, yakında alınacak memnun edici gelişmelere, emniyetli hissetmeye, aşk hayatının iyi olacağına, paraya gelecek berekete delalet eder. Bazen de kıymet kaybetmeye, sefalete, fenalığını saklayan akrabaya, düşmanlık görmeye, korkuya gerçekleşmesine delalettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan tabirciler dediler ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntı çekerek hak edilen servete, verdiği uğraşların sonunda hasret duyduğu paraya, yardım alarak ümit ettiği şana, çektiği zorlukların sonunda elde ettiği servete delalettir.

"Rüyada ebru ismini duymak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabir edilmesi konusunda en sık sorulanlar

rüyada ebru ismini duymak
  • Kimi zaman açık olarak bazen de dolaylı biçimde gelecekle ilgili mesajlar alınır.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. hareket edemez.
  • Rüyalar mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; ancak aynı seviyede dokunma ve duyguları tecrübe ederler.
  • Aşırı psikolojik problemleri bulunan insanlar dışında her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm gibi de adlandırılır
  • Beynimiz sıfırdan simalar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda görülen suratlar hayatımızda gördüğümüz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Her birimiz ömrümüz boyunca binlerce yüz gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız surat yetisine sahibiz.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ebru ismini duymak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.