Rüyada ebru gündeşi görmek

Merve M.(19) - Antalya sordu : "rüyada ebru gündeşi görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada ebru gündeşi görmek, hoşgörülü genç kişiye, kendisini sevenlerle mutlu olmaya, paranın bereketli olacağına, imrenilen bir mutluluğa, yüksek mertebeye çıkılacağına, mutluluk dolu zamanlara, sözlerin tutulacağına, mala gelecek bolluğa, sorunlardan uzak olacağına, duygusal hayatın iyi gittiğine, şöhrete ulaşılacağına yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de sıkıntı verici bir problemle yüzleşileceğine, üzüntü verecek durumla yüzleşileceğine, üzüntüden kurtulamamaya, zarar görmeye, yalancı tanıdığa işaret eder. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya tabircileri şöyle tabir ederler: Bu rüya sıkıntılara göğüs gererek kavuştuğu toplu paraya, cefa çekerek ulaştığı beceriye, uğraşarak ulaştığı rahatlığa, sıkıntı sonrasında kazandığı rahatlığa yorulur.

"Rüyada ebru gündeşi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün analizleri ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada ebru gündeşi görmek
  • Beynimiz hiç yoktan yüzler oluşturamaz. Rüyalarda görülen suratlar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz ama hatırlamadığımız suratlardır. Her birimiz yaşantımız sırasında çok sayıda yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız sima yetisine sahibiz.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. oynatılamaz.
  • Yaklaşık bir insanın ömrünün tahminen 3te 1ini, diğer bir yorumla yaklaşık yetmişbeş yıllık bir yaşamın 25 senesini uyuyarak geçirir.
  • Rüya denilen olgu, uykuda görülen tuhaf durumlardır
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların az ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Uyku, geçici ölüm olarak da değerlendirilir
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya tabircisi, mutlaka takva, örfler, kültürler vb. pek çok parametre üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ebru gündeşi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.