Ruyada ebru gundes gormek

Murat F.(40) - İzmir sordu : "Bulamadığım hemen hemen bütün tabirler burada bulunabiliyor ancak ruyada ebru gundes gormek yorumlayabilir misiniz? "

Ruyada ebru gundes gormek, güler yüzlü genç kişiye, ilişkisinin iyi olacağına, gelire gelecek bolluğa, bol talihe, sağlıklı yaşamaya, kazançlı girişim içinde bulunacağına, emniyette yaşamaya, getirili uğraşlara gireceğine, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya, üne erişileceğine, yüksek mevkiye yükseleceğine yorulmaktadır. Ayrıca düşmanlık görmeye, kıymet yitirmeye, çözümü zor bir sıkıntıyla yüzleşileceğine, fenalığını göstermeyen yabancıya, korkuya gerçekleşmesine delalettir. Bazı durumlarda da tabirciler şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya uğraşlarının sonunda gözlediği mevkiye, yenilgiden sonra hayalini kurduğu daha iyi kazanca, uğraş vererek kavuştuğu iyiliğe, cefa ile birlikte hak edilen rahatlığa delalettir.

"Ruyada ebru gundes gormek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamları ile ilgili bunları biliyor musunuz

ruyada ebru gundes gormek
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Yapılan araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Tahminen bir bireyin hayatının tahmini 3te 1ini, başka bir yorumla tahmini 75 senelik bir yaşamın yirmibeş yılını uykuda geçirir.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğundan insana şahsına ait düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüya tabircisinin 6. hissinin kuvvetli olması gerekir.

Yasal Uyarı: "Ruyada ebru gundes gormek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.